Balçova Samsung Servisi ☎️ 0850 775 1815 ☎️ Atlas Teknik

kiraz samsung yetkili servisiAtlas Teknik Özel Balçova Samsung Servisi

 • İzmir Balçova Samsung Servis Ücreti

 • Atlas Teknik Özel ☎️ 0850 775 1815  ☎️ Balçova Samsung Servisi olarak uygun fiyatlı klima, kombi ve beyaz eşya tamiri yapmaktayız. İzmir Balçova ilçesinde arıza tespiti veya fiyatlandırma için gittiğimiz yerlerden herhangi bir işlem yapılmadığı takdirde 150 TL ücret almaktayız. Bu ücret tamir bakım veya montaj demontaj gibi hizmetlerde fiyata dahil olup sizin için tamir, bakım veya değişim hizmetlerini bize yaptırmanız durumunda ek servis ücreti alınmamaktadır.

 • Samsung Klima Bakım Fiyatı 2023

 • Detaylı duvar tipi klima bakım fiyatını 500 TL olarak sunuyoruz. Klimanızın her bir parçasını söküp özel kimyasallarla temizledikten sonra tekrar bir araya getiriyoruz. Klimanızın bakımını düzenli olarak yaptırırsanız, her yere su sızdırmaz veya damlatmaz ve ilk aldığınız zaman ile uzun süre kullanıp bakım yaptırmadığınız zaman arasında hem verimlilik hem de elektrik tüketimi açısından bir fark olduğunu fark edersiniz. Bakımı yapılmamış bir klima her zaman sorun yaratan bir klima olarak bilinir; bakımı yapılmış bir klima ise beklentileri karşılayan ve tasarruf sağlayan bir klima olarak bilinir." Klima montajı için kullanılan malzemeye göre fiyatlandırma yapılıyor.

 • Samsung Kombi Bakımı Fiyatı Radyatör Petek Temizliği Fiyatı

 • Kış aylarına girmeden yapılacak periyodik Samsung kombi bakım ücreti 500 TL'dir. Birden çok işlem yaptıracaksanız özel fiyat alabilirsiniz. Çeşitli temizleme aletleri ile radyatör petek temizleme 6 peteğe kadar ilaçlı petek temizlik fiyatı 500 TL Petek temizleme hizmetlerimiz sayesinde radyatörünüzün ısıtma verimliliği ve ısı seviyesi iyileştirilebilir. Yıllık bakım anlaşmaları da dahil olmak üzere her tür radyatör için geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Teknisyenimiz radyatörlerinizi derinlemesine temizleyerek performanslarını artıracak ve ömürlerini uzatacaktır.. Petek Radyatör Temizliği İzmir. Radyatör temizleme fiyatları İzmir'in tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Yedek parça satışımız vardır. Isıtma verimini ve ısı seviyesini arttırmak istiyorsanız peteklerin temiz, suyun saf olması gerekir. Isıtma verimini düşüren tortu, çamurlu tesisattaki diğer maddeler ısı seviyesinin düşmesine neden olur. Bu nedenle radyatör temizliği çok önemlidir. Uzman ekibimiz evinize veya ofisinize gelerek İzmir ilçelerinde uygun fiyatlarla detaylı iç petek temizliği sağlamaktadır. Toplu temizlik için özel fiyatlandırma yapabilmekteyiz. Lütfen bugün fiyat teklifi alın!

Özel Balçova Samsung Servisi

 • Firma: İzmir Samsung Servisi
 • Servis: Balçova Samsung Servisi
 • İl-İlçe: Balçova / İzmir
 • Sektör: Samsung Kombi, Klima, Beyaz Eşya, Televizyon
 • Adres: 1712 Sokak, No:44/A-D
 • Telefon: ☎️ 0850 775 1815  ☎️ 
 • Hizmet: Samsung, Servis, Montaj, Bakım

İzmir Samsung Servisleri


✅ Aliağa Samsung Servisi✅ Balçova Samsung Servisi
✅ Bayındır Samsung Servisi✅ Bayraklı Samsung Servisi
✅ Bergama Samsung Servisi✅ Beydağ Samsung Servisi
✅ Bornova Samsung Servisi✅ Buca Samsung Servisi
✅ Çeşme Samsung Servisi✅ Çiğli Samsung Servisi
✅ Dikili Samsung Servisi✅ Foça Samsung Servisi
✅ Gaziemir Samsung Servisi✅ Güzelbahçe Samsung Servisi
✅ Karabağlar Samsung Servisi✅ Karaburun Samsung Servisi
✅ Karşıyaka Samsung Servisi✅ Kemalpaşa Samsung Servisi
✅ Kınık Samsung Servisi✅ Kiraz Samsung Servisi
✅ Konak Samsung Servisi✅ Menderes Samsung Servisi
✅ Menemen Samsung Servisi✅ Narlıdere Samsung Servisi
✅ Ödemiş Samsung Servisi✅ Selçuk Samsung Servisi
✅ Seferihisar Samsung Servisi✅ Tire Samsung Servisi
✅ Torbalı Samsung Servisi✅ Urla Samsung Servisi

Yorum Gönder (0)
Daha yeni Daha eski