Dikili Samsung Servisi ☎️ 0850 775 1815 ☎️ Atlas Teknik

kiraz samsung yetkili servisiAtlas Teknik Özel Dikili Samsung Servisi

 • İzmir Dikili Samsung Servis Ücreti

 • Atlas Teknik Özel ☎️ 0850 775 1815  ☎️ Dikili Samsung Servisi olarak uygun fiyatlı klima kombi ve beyaz eşya servis hizmeti vermekteyiz.  İzmir Dikili ilçesinde arıza tespiti veya fiyat vermek için gittiğimiz yerlerden bir işlem yapılmazsa 150 TL servis ücreti alıyoruz. Tamir, bakım veya yer değişimi gibi hizmetlerde bu ücret fiyatın içine dahildir ek servis ücreti alınmamaktadır.  

 • Samsung Klima Bakım Fiyatı 2023

 • Detaylı duvar tipi klima bakımını 500 TL fiyatla sunuyoruz. Teknisyenlerimiz ünitenizin her bir parçasını sökerek özel kimyasallarla temizler. Daha sonra tekrar bir araya getirirler ve gerekirse gaz akışını düzenleyerek düzgün çalıştığından emin olurlar. Düzenli bakım, ünitenizin her yere su sızdırmasını veya damlatmasını önleyecek, bu da size elektrik faturalarında tasarruf sağlayacak ve ünitenizi ilk aldığınızdan daha verimli hale getirecektir. Bakımı yapılmamış bir klima her zaman sorun yaratan bir klima olarak bilinir; bakımı yapılmış bir ünite ise beklentileri karşılayan, sağlığı tehlikeye atmayan ve her zaman para tasarrufu sağlayan bir ünite olarak bilinir." 

 • Samsung Kombi Bakımı Fiyatı Radyatör Petek Temizliği Fiyatı

 • Kış aylarına girmeden yapılacak periyodik Samsung kombi bakım ücreti 500 TL'dir. Birden çok işlem yaptıracaksanız özel fiyat alabilirsiniz. Çeşitli temizleme aletleri ile radyatör petek temizleme 6 peteğe kadar ilaçlı petek temizlik fiyatı 500 TL Petek temizleme hizmetlerimiz sayesinde radyatörünüzün ısıtma verimliliği ve ısı seviyesi iyileştirilebilir. Yıllık bakım anlaşmaları da dahil olmak üzere her tür radyatör için geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Teknik ekibimiz evinize veya ofisinize gelerek radyatörlerinizin tüm iç yüzeylerini derinlemesine temizleyecek ve böylece genel performanslarını artıracaktır. Petek Radyatör Temizleme İzmir, İzmir'in tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Yedek parça satışı yapmaktayız. Radyatörünüzdeki ısıtma verimini ve ısı seviyesini arttırmak için petekleri temizlemek ve suyu arıtmak gerekir. Isıtma verimini düşüren tortu, çamurlu tesisatlarda bulunan diğer maddeler ısı seviyelerinin düşmesine neden olur. Bu nedenle radyatör temizliği çok önemlidir. Uzman ekibimiz evinize veya ofisinize gelerek İzmir ilçelerinde uygun fiyatlarla detaylı iç petek temizliği sağlamaktadır. Toplu temizlik için özel fiyatlandırma yapabilmekteyiz. Lütfen bugün fiyat teklifi alın!

Özel Dikili Samsung Servisi

 • Firma: İzmir Samsung Servisi
 • Servis: Dikili Samsung Servisi
 • İl-İlçe: Dikili / İzmir
 • Sektör: Samsung Kombi, Klima, Beyaz Eşya, Televizyon
 • Adres: 1712 Sokak, No:44/A-D
 • Telefon: ☎️ 0850 775 1815  ☎️ 
 • Hizmet: Samsung, Servis, Montaj, Bakım

İzmir Samsung Servisleri


✅ Aliağa Samsung Servisi✅ Balçova Samsung Servisi
✅ Bayındır Samsung Servisi✅ Bayraklı Samsung Servisi
✅ Bergama Samsung Servisi✅ Beydağ Samsung Servisi
✅ Bornova Samsung Servisi✅ Buca Samsung Servisi
✅ Çeşme Samsung Servisi✅ Çiğli Samsung Servisi
✅ Dikili Samsung Servisi✅ Foça Samsung Servisi
✅ Gaziemir Samsung Servisi✅ Güzelbahçe Samsung Servisi
✅ Karabağlar Samsung Servisi✅ Karaburun Samsung Servisi
✅ Karşıyaka Samsung Servisi✅ Kemalpaşa Samsung Servisi
✅ Kınık Samsung Servisi✅ Kiraz Samsung Servisi
✅ Konak Samsung Servisi✅ Menderes Samsung Servisi
✅ Menemen Samsung Servisi✅ Narlıdere Samsung Servisi
✅ Ödemiş Samsung Servisi✅ Selçuk Samsung Servisi
✅ Seferihisar Samsung Servisi✅ Tire Samsung Servisi
✅ Torbalı Samsung Servisi✅ Urla Samsung Servisi

Yorum Gönder (0)
Daha yeni Daha eski