Beydağ Samsung Servisi ☎️ 0850 775 1815 ☎️ Atlas Teknik

kiraz samsung yetkili servisiAtlas Teknik Özel Beydağ Samsung Servisi

 • İzmir Beydağ Samsung Servis Ücreti

 • Atlas Teknik Özel Beydağ Samsung Servisi ☎️ 0850 775 1815  ☎️  İzmir Beydağ ilçesinde size en iyi klima kombi ve beyaz eşya hizmetini sunacaktır. Arıza tespiti veya fiyatlandırma için gittiğimiz yerlerden herhangi bir işlem yapılmadığı takdirde ücretimiz 150 TL'dir. Tamir, bakım veya değişim gibi hizmetlerde bu ücret fiyata dahil olup ayrıca servis ücreti alınmamaktadır.

 • Samsung Klima Bakım Fiyatı 2023

 • Detaylı duvar tipi klima bakım fiyatımız 500 TL'dir. Klimanızın her bir parçasını söküyor, özel kimyasallarla temizliyor ve tekrar bir araya getiriyoruz. Gerekirse gaz akışını düzenleyerek hala düzgün çalıştığından emin oluyoruz. Bakımı yapılmamış bir klima her zaman sorun yaratan bir klima olarak bilinir; bakımı yapılmış bir klima ise beklentileri karşılayan, sağlığı tehlikeye atmayan ve her zaman tasarruf sağlayan bir klima olarak bilinir. Klima montajı için kullanılan malzemeye göre fiyatlandırma yapılır."

 • Samsung Kombi Bakımı Fiyatı Radyatör Petek Temizliği Fiyatı

 • Kış aylarına girmeden yapılacak periyodik Samsung kombi bakım ücreti 500 TL'dir. Birden çok işlem yaptıracaksanız özel fiyat alabilirsiniz. Çeşitli temizleme aletleri ile radyatör petek temizleme 6 peteğe kadar ilaçlı petek temizlik fiyatı 500 TL Petek temizleme hizmetlerimiz sayesinde radyatörünüzün ısıtma verimliliği ve ısı seviyesi iyileştirilebilir. İzmir ve İzmir'in tüm ilçelerinde petek radyatör temizliği hizmeti sunmaktayız. Ayrıca radyatör yedek parça satışı da yapmaktayız. Evinizin ısınma verimini ve ısı seviyesini arttırmak istiyorsanız petekleri düzenli olarak temizlemeli ve radyatörünüzde saf su kullanmalısınız. Isıtma verimini düşüren tortu, çamurlu tesisatlarda bulunan diğer maddeler ısı seviyesinin düşmesine neden olur. Isıtma verimini ve ısı seviyesini arttırmak istiyorsanız peteklerin temiz, suyun saf olması gerekir. Isıtma verimini düşüren tortu, çamurlu tesisattaki diğer maddeler ısı seviyesinin düşmesine neden olur. Bu nedenle radyatör temizliği çok önemlidir. Uzman ekibimiz evinize veya ofisinize gelerek İzmir ilçelerinde uygun fiyatlarla detaylı iç petek temizliği sağlamaktadır. Toplu temizlik için özel fiyatlandırma yapabilmekteyiz. Lütfen bugün fiyat teklifi alın!

Özel Beydağ Samsung Servisi

 • Firma: İzmir Samsung Servisi
 • Servis: Beydağ Samsung Servisi
 • İl-İlçe: Beydağ / İzmir
 • Sektör: Samsung Kombi, Klima, Beyaz Eşya, Televizyon
 • Adres: 1712 Sokak, No:44/A-D
 • Telefon: ☎️ 0850 775 1815  ☎️ 
 • Hizmet: Samsung, Servis, Montaj, Bakım

İzmir Samsung Servisleri


✅ Aliağa Samsung Servisi✅ Balçova Samsung Servisi
✅ Bayındır Samsung Servisi✅ Bayraklı Samsung Servisi
✅ Bergama Samsung Servisi✅ Beydağ Samsung Servisi
✅ Bornova Samsung Servisi✅ Buca Samsung Servisi
✅ Çeşme Samsung Servisi✅ Çiğli Samsung Servisi
✅ Dikili Samsung Servisi✅ Foça Samsung Servisi
✅ Gaziemir Samsung Servisi✅ Güzelbahçe Samsung Servisi
✅ Karabağlar Samsung Servisi✅ Karaburun Samsung Servisi
✅ Karşıyaka Samsung Servisi✅ Kemalpaşa Samsung Servisi
✅ Kınık Samsung Servisi✅ Kiraz Samsung Servisi
✅ Konak Samsung Servisi✅ Menderes Samsung Servisi
✅ Menemen Samsung Servisi✅ Narlıdere Samsung Servisi
✅ Ödemiş Samsung Servisi✅ Selçuk Samsung Servisi
✅ Seferihisar Samsung Servisi✅ Tire Samsung Servisi
✅ Torbalı Samsung Servisi✅ Urla Samsung Servisi

Yorum Gönder (0)
Daha yeni Daha eski