Karşıyaka Samsung Servisi ☎️ 0850 775 1815 ☎️ Atlas Teknik

kiraz samsung yetkili servisiAtlas Teknik Özel Karşıyaka Samsung Servisi

 • İzmir Karşıyaka Kombi Klima Beyaz Eşya Samsung Servis Ücreti

 • Atlas Teknik ☎️ 0850 775 1815  ☎️ olarak uygun fiyatlı klima kombi ve beyaz eşya servisi hizmeti vermekteyiz. İzmir Karşıyaka ilçesinde arıza tespiti veya fiyatlandırma için gittiğimiz yerlerden herhangi bir işlem yapılmazsa servis ücretimiz 150 TL'dir. Karşıyaka Samsung Servisi ücreti gerçekleştirdiğimiz her türlü tamir, bakım veya değişimin fiyatına dahildir.

 • Samsung Klima Bakım Fiyatı 2023

 • Duvar tipi klima bakım fiyatımız 500 TL'dir. Klimanızın her bir parçasını söküyor ve özel kimyasallarla temizliyoruz. Tekrar bir araya getirdikten sonra, hala düzgün çalıştığından emin oluyoruz, gerekirse gaz akışını düzenliyoruz. Klimanızın bakımını düzenli olarak yaptırırsanız, her yere su sızdırmaz veya damlatmaz ve ilk aldığınız zaman ile uzun süre kullanılmış ancak bakım yapılmamış zaman arasında hem verimlilik hem de elektrik tüketimi açısından bir fark olduğunu fark edersiniz. Bakımı yapılmamış bir klima her zaman sorun yaratan bir klima olarak bilinir; bakımı yapılmış bir klima ise beklentileri karşılayan, sağlığı tehlikeye atmayan ve her zaman tasarruf sağlayan bir klima olarak bilinir. 

 • Samsung Kombi Bakımı Fiyatı Radyatör Petek Temizliği Fiyatı

 • Kış aylarına girmeden yapılacak periyodik Samsung kombi bakım ücreti 500 TL'dir. Birden çok işlem yaptıracaksanız özel fiyat alabilirsiniz. Çeşitli temizleme aletleri ile radyatör petek temizleme 6 peteğe kadar ilaçlı petek temizlik fiyatı 500 TL Petek temizleme hizmetlerimiz sayesinde radyatörünüzün ısıtma verimliliği ve ısı seviyesi iyileştirilebilir. Yıllık bakım anlaşmaları da dahil olmak üzere her tür radyatör için geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Teknik ekibimiz evinize veya ofisinize gelerek radyatörlerinizin tüm iç yüzeylerini derinlemesine temizleyecek ve böylece genel performanslarını artıracaktır. İzmir'in tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Yedek parça satışımız vardır. Isıtma verimini ve ısı seviyesini arttırmak istiyorsanız peteklerin temiz, suyun saf olması gerekir. Isıtma verimini düşüren tortu, çamurlu tesisattaki diğer maddeler ısı seviyesinin düşmesine neden olur. Bu nedenle radyatör temizliği çok önemlidir. Uzman ekibimiz evinize veya ofisinize gelerek İzmir ilçelerinde uygun fiyatlarla detaylı iç petek temizliği sağlamaktadır. Toplu temizlik için özel fiyatlandırma yapabilmekteyiz. Lütfen bugün fiyat teklifi alın!

Özel Karşıyaka Samsung Servisi

 • Firma: İzmir Samsung Servisi
 • Servis: Karşıyaka İzmir Samsung Servisi
 • İl-İlçe: Karşıyaka / İzmir
 • Sektör: Samsung Kombi, Klima, Beyaz Eşya, Televizyon
 • Adres: 1712 Sokak, No:44/A-D
 • Telefon: ☎️ 0850 775 1815  ☎️ 
 • Hizmet: Samsung, Servis, Montaj, Bakım

İzmir Samsung Servisleri


✅ Aliağa Samsung Servisi✅ Balçova Samsung Servisi
✅ Bayındır Samsung Servisi✅ Bayraklı Samsung Servisi
✅ Bergama Samsung Servisi✅ Beydağ Samsung Servisi
✅ Bornova Samsung Servisi✅ Buca Samsung Servisi
✅ Çeşme Samsung Servisi✅ Çiğli Samsung Servisi
✅ Dikili Samsung Servisi✅ Foça Samsung Servisi
✅ Gaziemir Samsung Servisi✅ Güzelbahçe Samsung Servisi
✅ Karabağlar Samsung Servisi✅ Karaburun Samsung Servisi
✅ Karşıyaka Samsung Servisi✅ Kemalpaşa Samsung Servisi
✅ Kınık Samsung Servisi✅ Kiraz Samsung Servisi
✅ Konak Samsung Servisi✅ Menderes Samsung Servisi
✅ Menemen Samsung Servisi✅ Narlıdere Samsung Servisi
✅ Ödemiş Samsung Servisi✅ Selçuk Samsung Servisi
✅ Seferihisar Samsung Servisi✅ Tire Samsung Servisi
✅ Torbalı Samsung Servisi✅ Urla Samsung Servisi

Yorum Gönder (0)
Daha yeni Daha eski